הסרת נגעי עור שפירים שאינם נקודות חן

עם השנים גדלים על גופנו נגעים שפירים בצבע אדום, חום או אפור אשר אינם נקודות חן .
תחילה, יש צורך לאבחן את כל סוגי השומות, נקודות חן, הצטברות כלי דם או כתמי הלידה ואז להחליט על דרכי ההסרה המומלצות. בין הליכי ההסרה הנערכים במרפאה:
הקפאה בחנקן נוזלי: השיטה מתאימה לנגעי עור שטחיים ונעשית ללא צורך בהרדמה, אם כי הפעולה מלווה בכאב קל. המנגנון: הרס תאים עקב הקור. לאחר הפעולה נוצרת דלקת במקום, לעתים עם שלפוחית, והתקלפות. העור מחלים לאחר כשבועיים, בדרך כלל לא נוצרת צלקת משמעותית במקום, אם כי קיים אודם לתקופה של מספר חודשים.
שימוש בקרם אפודיקס 5%: מתאים לנגעי עור שטחיים ומפושטים, ללא צורך בהרדמה. המנגנון: שפעול מערכת החיסון באתר הנגע תוך יצירת תגובה דלקתית. תגובה זו הורסת את התאים הלא-תקינים במקום. השימוש הינו פעמיים ביום עד לקבלת אודם, גירוי ודלקת (בין מספר ימים למספר שבועות). לאחר קבלת תגובה זו מופסק הטיפול ומתחיל טיפול במשחה נוגדת דלקת, פעמיים ביום למשך שבוע. הטיפול אינו מותיר צלקות, אך האודם ייתכן למספר חודשים.
צריבה במחט חשמלית: עבור נגעי עור שטחיים ועבור ציסטה בעפעפיים. הצריבה נעשית תחת הרדמה מקומית. המנגנון: הרס תאים עקב החום. לאחר הפעולה נוצרת כוויה קטנה במקום, החולפת לאחר כשבועיים. בדרך כלל לא נוצרת צלקת משמעותית במקום, אם כי קיים אודם לתקופה בת מספר חודשים.

לתיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
    לתיאום פגישה

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם